O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu.

Jsme českým výrobcem specializujícím se na výrobu masivních postelí a ložnicového nábytku z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU značky ECLISSI. Řadu let se zabýváme zdravím spaním pro lidi a díky těmto zkušenostem uvádíme na trh nový systém spaní pro vaše mazlíčky, pod názvem W PET. Systém je založen na zavěšené podložce, která se přirozeně přizpůsobí tělu vašeho mazlíčka. Celkovému pohodlí přispívá i polštář vyplněný EPS kuličkami, který navíc udrží teplo a bude Vašeho mazlíčka příjemně hřát.


W PET řeší zdravé spaní vašich domácích mazlíčků.

W Pet není jen designově moderním pelíškem, ale především nabízí zcela nový způsob spaní pro Vaše domácí mazlíčky.

Díky pevné konstrukci ve tvaru písmene X a na ní zavěšené podložce je dosaženo unikátního systému podpory matrace. Tento způsob zavěšení v kombinaci s měkkým polštářem s hypoalergení výplní (EPS kuličky) reaguje na hmotnost vašeho domácího mazlíčka a pomáhá mu zmírnit tlak na jeho kosti a klouby.

Předchází tak artritidě a jiným zdravotním komplikacím.

Máte doma pelíšek a ten po čase už docela smrdí?

W PET řeší tento častý problém matrací a volně ležících pelíšků tím, že je jeho polštář zavěšen nad zemí a má tak možnost rychle vysychat. Pelíšek pak tolik nesmrdí, a poskytne Vašemu mazlíčkovi vždy suché a pohodlné místo k odpočinku. Nikdo z nás by přeci nechtěl spát ve vlhkém prostředí.

Design který se bude líbit.

Patříte mezi ty majitele psů a kočiček, kteří přemýšlí kam s pelíškem?. Náš pelíšek určitě nebude na chodbě nebo odlehlém místě ve Vašem domově, ale budete se s ním chtít pochlubit. Nechali jsme se inspirovat filozofií nejuznávanějších skandinávských designérů nábytku s cílem začlenit domácí mazlíčky do Vašeho domova. Přesvědčte se sami, zda se nám to povedlo.

 

VÝHODY :

  • Unikátní systém podpory matrace působící proti vzniku zdravotních potíží.
  • Vyšší poloha matrace zajišťuje vysychání a snižuje riziko zápachu.
  • Jednoduše snímatelný a pratelný podklad i povlak matrace.
  • Designově zajímavý tvar.

 

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo přímo telefonicky. Formulář i telefonický či emailový kontakt naleznete na kartě KONTAKTY

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Tým

 


ZWE1NTg1